MediaCat

desiBel büyüyor

Müşteri portföyünü genişleten Ajans, kadrosunu güçlendiriyor.

desiBel büyüyor

desiBel Ajans, teknoloji basını ve halkla ilişkiler sektörünün deneyimli isimleri olan Levent Daşkıran ve Aslı Evren Eskibatman‘ın katılımıyla kadrosunu güçlendirdi. Ajans bünyesinde Direktör olarak görev yapacak olan iki isim, bugüne kadar edindikleri tecrübeler ışığında ajans müşterilerinin iletişim stratejilerine ve basınla ilişkilerine destek verme görevini üstlenecek. Bu iki ismin yanı sıra Bersay İletişim Danışmanlığı’ndan Gökçe Dilman, Turkcell Kurumsal İletişim’den Nilay Akgün ve PRNet’ten raporlama uzmanı Ömer Ünlü de desiBel Ajans kadrosuna katıldı.

Teknoloji yazarlığı kariyerine 2000 yılında adım atan Levent Daşkıran, teknoloji basınındaki 13 yıllık çalışma hayatı boyunca başta PC Magazine Türkiye, Bilim ve Teknik, Bilim Çocuk, Windows .Net Magazine, Chip, PCnet olmak üzere çok sayıda dergi, gazete ve internet sitesinin içeriğine katkıda bulundu. 2005-2008 yılları arasında Hürriyet e-yaşam ekininin editörlüğünü üstlenen Daşkıran, 2008 yılından itibaren İnterpromedya tarafından yayınlanan BThaber Gazetesinde Haber Sorumlusu olarak görev aldı. Daşkıran, desiBel’deki görevi öncesinde BTnet.com.tr Web Sitesi Yayın Yönetmeni ve BThaber Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapıyordu.

Hacettepe İngilizce Mütercim Tercümanlık mezunu olan Aslı Evren Eskibatman, iş hayatına International Data Group Ankara Haber Sorumlusu olarak başladı. 6 yıl İnterpromedya Holding Ankara Temsilciliği’ni yürüten Eskibatman, 3 yıl Türkiye Bilişim Derneği’nde Kurumsal İletişim Müdürlüğü ve Genel Koordinatörlük görevlerini yürüttü. Eskibatman son üç yıldır Zarakol’da medya direktörlüğü pozisyonunda HP, Yandex, Sony Ericsson, Peak Games, TeliaSonera gibi markaların iletişiminden sorumluydu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.