MediaCat

En büyük sihir ailedir

Disney’in yeni yıl kampanyası yayında.

En büyük sihir ailedir

The Walt Disney Company bu yıl da “En Büyük Sihir Ailedir” kampanyası kapsamında aile olmanın önemine gönderme yapan bir kısa filmle yeni yıla merhaba demeye hazırlanıyor.

Disney EMEA Marka Pazarlama ve Kreatif Direktörü Angela Affinita liderliğindeki yaratıcı ekip tarafından, Yeni Zelanda merkezli Flux Animation Studios işbirliğinde hazırlanan film, Disney’in hikâye anlatımındaki gücünün altını çizerken yeni yıla ailecek mutlu anılarla girebilmenin önemini aktarıyor.

Türkiye’nin de aralarında yer aldığı 45 ülkede aynı anda yayınlanan filme eşlik eden Love Runs Deeper parçası, iki Grammy ödüllü ünlü caz müzisyeni Gregory Porter tarafından seslendiriliyor. Disney, gelenekselleşen bu yeni yıl kutlamaları kapsamında uluslararası yardım kuruluşu Make-A-Wish Vakfı’na da 2 milyon doların üzerinde katkı sağlamayı hedefliyor.

Disney EMEA Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı Tasia Filippatos, tüm dünyayla aynı anda buluşan yeni yıl kampanyası hakkında şu yorumlarda bulunuyor: “Sosyal sorumluluk alanında uzun süreli ortağımız Make-A-Wish’e bu yılki yeni yıl kampanyamız kapsamında bir kez daha destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Birlikte kitap okumak aileler için gerçekten sihirli bir paylaşım deneyimi olabilir. Reklam filmimizde bu sihirli paylaşımdan ilhamla oluşan merak duygusu ve hayal gücünü kutluyoruz. Bir çocuğun gözlerinde sihrin, bir kitabın sayfalarından sıyrılarak onu hayal kurmaya nasıl teşvik ettiğini göreceğimiz bu dokunaklı hikâyenin tüm izleyenleri etkileyeceğine ve hikâyede herkesin kendilerinden bir şeyler bulacağına inanıyoruz.”

Make-A-Wish International Başkanı ve CEO’su Luciano Manzo ise işbirliğini, “Disney ile uzun süreli işbirliğimizden gurur duyuyoruz. Bu yılki kampanyanın bir parçası olduğumuz için de ayrıca çok mutluyuz. Reklam filmi ile Disney, kritik hastalıkları olan çocuklarımıza umut ve mutluluk aşılamamıza destek vererek Make-A-Wish Vakfı’nın çocukların yaşamlarını değiştiren dileklerini gerçekleştirmesine yardımcı olabilecek” ifadeleriyle anlatıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.