En büyük hediye

Deutsche Telekom'dan bir arada olmanın coşkusunu kutlayan reklam filmi.

29.11.2021 - 10:42 | Simge Şenses

En büyük hediye

Dünyanın neresinde olursak olalım, son iki yıldan edindiğimiz yegâne ortak öğreti en kıymetli hazinenin sağlık, en büyük hediyenin sevdiklerimizle bir arada olmak olduğuydu. Telekomünikasyon şirketi Deutsche Telekom ise yeni reklam filminde bu öğretiyi bir büyükbaba-torun ilişkisi üzerinden işliyor.

Küçük bir çocuğun Noel için ziyarete gelme hazırlığındaki dedesinden paketi tam 54 santimetre uzunluğunda bir hediye istediği reklam filminde, özel sipariş hediyenin asıl amacının çocuğu dedesiyle aynı boya getirmek ve böylece ona dilediği gibi sarılmasını sağlamak olduğu ortaya çıkıyor.

Film, markanın aktif olarak hizmet verdiği Avusturya, Polonya, Macaristan, Hırvatistan, Çekya, Karadağ, Kuzey Makedonya, Romanya ve Slovakya’da aynı anda yayına girdi. En büyük hediyenin sevdiklerimizle yeniden bir araya gelmek olduğu mesajıyla son bulan film, DDB Budapeşte tarafından hazırlandı.

KÜNYE

  • Reklamveren: Deutsche Telekom
  • Reklam Ajansı: DDB Budapeşte
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.