En beğenilen şirketler

Capital dergisi tarafından yapılan 'Türkiye'nin en beğenilen şirketleri' araştırmasının sonuçlarına göre en beğenilen şirket Arçelik olurken en beğenilen reklam ajansı da Young&Rubicam Reklamevi oldu.

21.01.2003 - 00:00 | MediaCat

Capital dergisi tarafından yapılan ‘Türkiye’nin en beğenilen şirketleri’ araştırmasının sonuçlarına göre en beğenilen şirket Arçelik olurken en beğenilen reklam ajansı da Young&Rubicam Reklamevi oldu.
Hürriyet Medya Towers’ta düzenlenen törende, 550 farklı firmada çalışan 1329 üst düzey yöneticinin görüşleri doğrultusunda belirlenen şirketler açıklandı. En beğenilen şirket Arçelik olurken, 2’nci sırada Sabancı Holding, 3’üncü sırada ise Koç Holding yer aldı. Üç şirketin dışında sıralama şöyle gerçek-leşti: Turkcell, Vestel, Coca Cola, Eczacıbaşı, Garanti Bankası, Procte&Gamble, Ülker, Unilever, İş Bankası/Microsoft, Akbank/ IBM, Efes Pilsen, Ford Otosan, Brisa, Migros, Alarko, Beko ve Bosch. Sektörler kategorisinde ise, otomotivde Ford Otosan, beyaz eşyada Arçelik, bilişimde Microsoft, bankacılıkta Garanti Bankası, sigortacılıkta Koç Allianz, yiyecekte Unilever, alkollü içecekte Efes Pilsen, ilaçta Pfizer, perakendede CarrefourSA, demir-çelikte Ereğli Demir Çelik, ette Banvit, seramikte Eczacıbaşı, boyada Marshall, mobilyada Kelebek, kozmetikte Loreal, margarinde Ülker, makarnada Filiz, akaryakıtta ve petrolde Shell, reklam ajansında Young Rubicam, kargo, nakliyede DHL, tekstilde Zorlu Tekstil, meşrubat ve içecekte de Coca Cola.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.