Emily the Strange, Türkiye’ye geliyor

Julia Roberts, Britney Spears, Björk gibi ünlü isimlerin giydiği ve 'pembe sevmeyen' kızların dünyadaki ikon markası...

06.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Julia Roberts, Britney Spears, Björk gibi ünlü isimlerin giydiği ve ‘pembe sevmeyen’ kızların dünyadaki ikon markası olarak tanınan "Emily the Strange", Türkiye’de mağaza zinciri kuracak.

Amerika merkezli ‘asi kızların’ markası Emily The Strange, Türkiye’de beş yılda 100 satış noktasına ulaşacak. ‘Türkiye’ye taklitlerimiz yüzünden geldik’ diyen markanın kurucusu Rob Reger, ‘Burada çabuk yorulan değil, uzun koşan olacağız’ dedi

4 siyah kedisiyle birlikte ‘underground’ kültürü temsil eden Emily karakterinin Türkiye’de korsan ürünlerinin satışının artması Emily the Strange’in Amerika merkezini harekete geçirdi. ‘Türkiye’de ilk 5 yıl içerisinde 100 satış noktası hedefliyoruz’ diyen markanın kurucusu Rob Reger, ‘Bunların bazıları kendi mağazalarımız bazıları da bayi mağazaları ve cornerlar olacak. İlk beş yıl pazarın ne kadar derin olduğunu analiz edip ikinci beş yıllık programımızı oluşturmayı hedefliyoruz. Türkiye pazarında çabuk yorulan değil, uzun koşan olacağız. Hedefimiz 10 yıllık programda 50 milyon euro’luk yatırım yapmak’ diye konuştu.

aksam.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.