MediaCat

Ekin Türkmen’le 29 saniyede çocuk olmak

BrandFace’te bu ayın teması çocuk olmak.

Ekin Türkmen’le 29 saniyede çocuk olmak

Kendilerini etkileyen markalar veya toplumsal olaylarla ilgili mesajlarını 29 saniyelik videolara sığdıran kullanıcıların çalışmalarından her hafta sekiz tanesini vitrinine çıkararak en beğenilen videoyu ödüllendiren BrandFace.TV bu ay 23 Nisan sebebiyle vitrinini “çocuk olmak” temasıyla gelecek videolara ayırıyor.

BrandFace jürisinin en çok beğeni alan, en çok izlenen videoları değerlendirerek içlerinden belirledikleri sekiz videoyu vitrine çıkardıkları yarışmada bugüne kadar 25 haftada 34 kişi toplam 25 bin TL’nin sahibi oldu.

Oyuncu Ekin Türkmen’in konuk jüri olacağı 23 Nisan özel yarışması #29SaniyedeÇocukOlmak’ta vitrine çıkanlar 17 Nisan akşamı açıklanacak ve 18-24 Nisan tarihlerinde ödül için yarışacak.

Halk oylamasında en çok puan alan videonun sahibinin 750 TL, BrandFace’in seçeceği en yaratıcı video sahibininse 250 TL kazanacağı yarışmaya videonuzla katılmak ve/veya BrandFace hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz etkinliğin internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.