MediaCat

Eğitim olmazsa paylaşmanın anlamı var mı?

Tohum Otizm Vakfı’ndan Paylaşma Günü’nde otizmli çocuklar için destek çağrısı.

Eğitim olmazsa paylaşmanın anlamı var mı?

Otizm Spektrum Bozukluğu olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimle topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla faaliyet gösteren Tohum Otizm Vakfı, ülkemizde ilk kez bu yıl kutlanan 1 Aralık Paylaşma Günü’nde (Giving Tuesday) otizmli çocuklara eğitim desteği için Senfonico işbirliğiyle yeni bir kampanya hayata geçirdi.

#PaylaşmaGünü kampanyasında “Eğitime ulaşmaları paylaştıkça kolaylaşacak” vurgusuyla birlikte vakıf, kurum ve bireyleri otizmli çocuklara destek olmaya davet ediyor.

Dayanışma ve beraberliğin her zamankinden çok daha önemli olduğu günler yaşadıklarına vurgu yapan Tohum Otizm Vakfı Kurucu Başkan Yardımcısı Aylin Sezgin, “Eğitim her çocuğun anayasal hakkıdır ama otizmli çocuklar için eğitim haktan da öte tek çaredir. Tüm paydaşlarımıza, 1 Aralık Paylaşma Günü’nde vakfımızda eğitim alan otizmli çocukların eğitim burs fonuna destek olmaya davet ediyoruz. Haydi, siz de TOHUM yazıp 5290’a SMS atarak 10 TL paylaşın, Tohum Otizm Vakfı’nda eğitim alan otizmli çocukların eğitimine destek olun” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.