MediaCat

Dockers’ın yeni marka elçisi Jon Rose

Jon Rose ile güçlerini birleştiren marka herkesi filtre bağışı kampanyasına destek vermeye çağırıyor.

Dockers’ın yeni marka elçisi Jon Rose

Kaliforniya menşeli markalardan Dockers, küresel su krizini bitirmeye yardım etmek üzere faaliyet gösteren ve bugüne kadar 44’ten fazla ülkede 3 milyonu aşkın insanın temiz suya erişimini sağlayan Waves for Water’ın Kaliforniyalı kurucusu Jon Rose ile üç yıl süreli işbirliğine imza attı.

Sıkı çalışma, bağlılık ve ileriye dönük ivme ön planda olduğu sürece her şeyin başarılabileceği fikrinden filizlenen Work Forward (Sevdiğin Şeyi Yap, Dünyanı Değiştir) isimli işbirliğini hayata geçiren marka, çevrede bıraktığı ayak izini azaltmak için boyama ve bitirme işlemlerinde kullanılan ortalama su miktarının yüzde 73’üne kadar tasarruf edilmesini sağlayan Dockers Water<Less teknolojisinin de 10’uncu yılını kutluyor. Yalnızca İlkbahar/Yaz 2020 sezonunda üretimin bitirme aşamalarında 20 milyon litreden fazla su tasarrufu sağlayan bu teknoloji, markanın dünyadaki en sürdürülebilir markalar arasında yer alabilmesi için önemli bir adım anlamı taşıyor.

Dockers ve marka elçisi Jon Rose, aynı zamanda Give a Filter kampanyasına da imza atıyor. Marka, wavesforwater.org üzerinden bağışlanan her bir filtre için bir adet de kendisi bağışta bulunuyor ve tüm dünyada kalıcı bir dönüşümü ateşleyen bir dalgalanma etkisi yaratmayı amaçlıyor.

Dockers & Waves for Water işbirliği hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.