MediaCat

Effie Türkiye 2022’nin kazananları belli oldu

Effie 14’üncü kez en etkili işleri belirledi.

Effie Türkiye 2022’nin kazananları belli oldu

Reklamcılar Derneği (RD) ve Reklamverenler Derneği (RVD) tarafından Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlenen Effie Türkiye Yarışması’nın kazananları belli oldu. Ödüller, dün akşam Divan Kuruçeşme’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

2005 yılundan bu yana düzenlenen Effie Ödülleri’nin Türkiye ayağı, bu yıl 28’i sektörel, 16’sı özel olmak üzere toplam 44 kategoride başvuru kabul etti. Yarışmada bu yıl en fazla başvuru alan üç kategori Lansman, Online / Offline Perakende ve Pazaryeri, Markalı İçerik ve Çevresel ve Sosyal Fayda oldu.

Jüri Başkanı Murat Zengin, bu sene dağıtılan ödüllere dair şu değerlendirmede bulundu: “Effie, 55’ten fazla ülkede düzenlenen global bir ödül töreni. Effie sayesinde sektör büyüyor. Avrupa Effie’nin de jürisindeyim. Avrupa Effie’de okuduğumuz projeler ile Türkiye Effie’de okuduğumuz projeleri karşılaştırınca onlardan çok daha ileride olduğumuzu görüyorum. Bunu görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Jürimiz son derece profesyonel ve adaletli bir ekipten oluşuyor. Yaratıcılığın yani sıra işlerin sonuçlarını da göz önüne alarak değerlendirmelerini yaptılar ve sektörü ileriye taşıyacak işleri seçtiler. Gerek jürimize gerekse bu projeleri gerçekleştiren ekiplere teşekkür ediyorum.”

14. Effie Türkiye Yarışması’nın tüm kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.