MediaCat

Yetişkinlere beklenmedik soru

AgeSA’dan hayal kurmanın yaşı olmadığını hatırlatan reklam filmi.

Yetişkinlere beklenmedik soru

Sabancı Holding ve Ageas iştiraki AgeSA, yeni reklam filminde hayal kurmanın yaşı olmadığı içgörüsünden yola çıkarak, bu kez çocukların ağzından yetişkinlere “Büyüyünce ne olacaksın?” sorusunu yöneltiyor. İzleyenleri ters köşe bir düşünceyle baş başa bırakan film, hayallere giden yolda bireysel emeklilik sisteminin önemine dikkat çekiyor.

AgeSA Pazarlama ve Strateji Genel Müdür Yardımcısı Roşan Dilek reklam filmini şu sözlerle değerlendiriyor: “İnsanları düşündürmek ve motive etmek istedik. Bir çocuğun babasına ‘Büyüyünce ne olacaksın?’ diye sorması alışılagelmiş bir durum değil. Filmimizde kendini sakin bir koyda gören de var dalış yapmak isteyen de. Bu filmle ‘Büyüyünce yapacak çok şey var’ diyerek bireysel emeklilik sistemine yatırım yapmanın önemini bir kez daha hatırlatıyoruz”.

Çekimleri üç gün boyunca 12 farklı mekânda gerçekleştirilen 4129Grey imzalı filmin prodüksiyonunu Torpido Film, yönetmenliğini Brezilyalı Vellas üstleniyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.