MediaCat

Effie Türkiye 2021’de finalistler belli oldu

Effie Türkiye’de bu yıl finale kalan işler açıklandı.

Effie Türkiye 2021’de finalistler belli oldu

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği Effie Türkiye’de finalistler açıklandı.

27’si sektörel, 15’i özel olmak üzere bu yıl toplam 42 kategoride gerçekleştirilen başvurular arasında finale kalan işler Yelda Aktuna başkanlığında online toplanan 16 kişilik jüri tarafından değerlendirildi.

Effie Türkiye 2021 Jüri Başkanı Yelda Aktuna, “2020 yılının olağandışı koşullarında gerçekleştirilerek, markalara ve ticaret aktivitesine fayda sağlamaya devam eden birbirinden iddialı kampanyaları değerlendirdiğimiz sürecin ilk aşamasını geride bıraktık. Bu sıradışı dönemin kampanyalarını değerlendirmek için jüri de ilk ve umarız ki son defa, sıradışı bir şekilde tüm çalışmalarını uzaktan yürütüyor. Ön değerlendirme boyunca okuduğumuz, birbirinden farklı bakış açılarıyla işlenmiş ‘2020 iyi başlamıştı, derken pandemi vurdu’ hikâyesi sayesinde, ülkemizin farklı sektörlerinde, dünyayı etkileyen bu duruma verilen farklı refleksleri gözlemleme şansımız oldu” dedi.

Effie Türkiye’de ana değerlendirme 26 – 28 Nisan tarihleri arasında online gerçekleşecek. Organizasyonda ödül töreni tarihleri ise pandemi nedeniyle dünya ve Türkiye gündemine bağlı olarak belirlenecek.

Effie Türkiye 2021’de finalist olma başarısı gösteren işlere buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.