Effie Türkiye 2021’in kazananları belli oldu

Effie 13'üncü kez en etkili işleri belirledi.

27.05.2021 - 10:23 | MediaCat

Effie Türkiye 2021'in kazananları belli oldu

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle bu yıl 13’üncüsünü düzenlediği Effie Türkiye’de ödüller dün akşam Effie Studio YouTube kanalında canlı yayında açıklandı.

27’si sektörel, 15’i özel olmak üzere toplam 42 kategoride başvuru kabul edilen Effie Türkiye 2021’de en çok başvuru Özgün Marka Deneyimi ve Aktivasyonda Başarı, Markalı İçerik, Ev Temizlik ve Bakım Ürünleri kategorilerinde gerçekleşti.

Effie Türkiye 2021 Jüri Başkanı Yelda Aktuna, “Effie 2021’e katılan tüm ajans ve reklamverenlere teşekkür ederiz. Bu sene pandeminin ortaya koyduğu zorluklara rağmen katılımda da değerlendirmede de online gerçekleştirdiğimiz ödül töreninde de, hız kesmeden önemli başarılar kazanan, cesaretli işler yapan yerli ve yabancı markaları ödüllendirerek, sektörümüz için bir başarı yolu çizmeye devam ettik. Örnek teşkil ettiğini düşündüğümüz ödüllü kampanyalarla ilgili daha fazla bilgi için Effie Studio’yu takip etmenizi öneririz. Burada ödüllü vakalarla ilgili bilgi ve deneyimleri aktarmaya, oluşan birikimi tüm sektör ile paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Effie Türkiye 2021’de ödül kazananların tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.