Effie Türkiye 2020’de finalistler belli oldu

Organizasyonda bu yıl finale kalan işler açıklandı.

29.05.2020 - 16:58 | MediaCat

Global Best of the Best Effie Awards finalistleri açıklandı

Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle bu yıl 12’ncisini düzenlediği Effie Türkiye’de finale kalan işler belli oldu.

Bu yıl 27’si sektörel, 14’ü özel olmak üzere toplam 41 kategoride başvuru kabul edilen organizasyonda finale kalan işler, ETİ Pazarlama Grup Başkanı ve Reklamverenler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Dipçin’in başkanlığında bir araya gelen 17 kişilik jüri tarafından online olarak belirlendi.

Effie Türkiye 2020’ye başvuran tüm ajans ve reklamverenlere teşekkürlerini sunan Effie Türkiye 2020 Jüri Başkanı Zeynep Dipçin, “Pandemi sürecinde olmamıza rağmen birbirinden iddialı işleri değerlendirdiğimiz ilk aşamayı geride bıraktık. Pazarlama dünyasının Effie’ye verdiği değer her geçen yıl katlanarak artıyor, her yıl çok daha iyi yazılmış vakalar görüyoruz. Bunda Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie’yi bir yarışmadan çok sektörün iş yapış standartlarına ve kültürüne katkıda bulunan bir eğitim platformuna dönüştürmesinin etkisinin büyük olduğunu biliyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Effie Türkiye 2020’de finalistlerin ana eleme ve ödül organizasyonu tarihleri, pandemi süreci nedeniyle dünya ve Türkiye gündemine bağlı olarak ileri bir tarihte belirlenecek.

Effie Türkiye 2020’de finale kalan işlere buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.