Efes Türkiye’de yeni yapılanma

Efes, Görkem Özer liderliğindeki direktörlüğe iki yeni grup müdürlüğü ekledi.

19.03.2013 - 10:26 | Ali Kuru

Efes Türkiye, iletişim danışmanını seçti

Efes Türkiye, geçtiğimiz ay Pazarlama Direktörlüğü’ne Görkem Özer’i getirdiğini açıklamıştı. Efes Türkiye pazarlama direktörlüğündeki yeni yapılanma kapsamında organizasyona kanal pazarlama grup müdürlüğü ve tüketici etkileşimi grup müdürlüğü olmak üzere iki ana grup daha eklendi.

Emre Topsakaloğlu, Efes Türkiye

Tüketici etkileşimi grup müdürlüğü, markanın dijital faaliyetlerini bir çatı altında toplayacak. 10 yılı aşkın bir süredir Efes Türkiye Pazarlama Direktörlüğünde çeşitli pozisyonlarda görev alan Emre Topsakaloğlu‘nun yönetimindeki birim altındaki sorumluluklar ise ‘Sponsorluk ve Sosyal Marka Pazarlama’ ile ‘Dijital Pazarlama’ olmak üzere iki müdürlüğe ayrıldı. Yeni yapıda Sponsorluk ve Sosyal Markalar Pazarlama Müdürlüğü’ne Selin Takçı getirildi.

Olcay Tekinarslan, Efes Türkiye

Kanal odaklı ve bölgesel ihtiyaçlar doğrultusunda etkin yaklaşımlar geliştirmek üzere oluşturulan kanal pazarlama grup müdürlüğüne ise Efes Türkiye bünyesinde yaklaşık 15 yıldır satış ve pazar geliştirme müdürlüklerinde çeşitli görevler almış olan Olcay Tekinarslan getirildi. Tekinaslan’ın liderlik ettiği birim restaurant, kafe, bar gibi ürünlerin yerinde tüketildiği ‘açık’ noktalar ile bakkal, market, büfe gibi ürünlerin kapalı olarak satın alındığı ‘kapalı’ noktalara odaklanacak iki alt müdürlük oluşturuldu. Yeni yapılanmada Cem Sermiyasoğlu açık nokta kanal geliştirme müdürü, Tunca Karacaoğlu ise kapalı nokta kanal geliştirme müdürü olarak atandı.

Yeni yapılanmayla birlikte Görkem Özer’in liderlik ettiği Efes Türkiye pazarlama direktörlüğünde kendisine bağlı dokuz farklı müdür görev yapıyor. Müdürler ve görevleri şöyle sıralanıyor: Efes Pilsen Pazarlama Müdürü Alphan Akpeçe, Efes Yan Markalar Pazarlama Müdürü Zeynep Erkan Alp, Yerel Markalar Pazarlama Müdürü Yeşim Yerli, Lisanslı ve İthal Markalar Pazarlama Müdürü Şebnem Balkan, Kanal Pazarlama Grup Müdürü Olcay Tekinaslan, Tüketici Etkileşimi Grup Müdürü Emre Topsakaloğlu, Markalar Halkla İlişkiler ve İletişim Planlama Müdürü Nihan Erçetin, Tüketici İçgörüleri, Yenilikçilik ve Strateji Müdürü İpek Argaç ve Satış Araştırma, Gelir Optimizasyonu ve Bütçe Takibi Müdürü Serhat Selanik.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.