Efes Kızları seçildi

Anadolu Efes Basketbol Takımı maçlarının devre aralarında ve molalarda takımı desteklemek, maçlara renk katmak ve seyirciyi coşturmak amacıyla kurulan “Efes Kızları” yeni sezon seçmeleri gerçekleşti.

11.06.2012 - 00:00 | MediaCat

Anadolu Efes Basketbol Takımı maçlarının devre aralarında ve molalarda takımı desteklemek, maçlara renk katmak ve seyirciyi coşturmak amacıyla kurulan  “Efes Kızları” yeni sezon seçmeleri gerçekleşti.

İnternetten Facebook üzerinden ve workshoplar aracılığıyla yapılan başvurular sonucu ön elemeden geçen 12 genç kız ve mevcut Efes Kızları yeni sezonda takımı destekleyecek 14 kişilik “Efes Kızları”ndan biri olmak için mücadele etti. Ramina Seyimanbejova, Dilek Akar, Ezgi Kıran, Sevda Kızılırmak, Fatoş Albayrak, Büşra Egen, Lara Günaydın, Fatma Şen, Nihal Öztürk, Berna Aksar, Tuğba İldiz, Pelin Sezişli, Tatyana Nahodkina ve Tuğçe Güder rakiplerini geride bırakarak Efes Kızları’ndan biri olma hakkını kazandı.

Facebook’ta sayfa ziyaretçilerinden en yüksek oyu alan 1 videonun sahibi genç kız halkın birincisi olarak finale kalmaya hak kazandı. Diğer 11 finalisti ise jüri belirledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.