MediaCat

E.C.A. ve Serel, Mega Yapılar belgeseline sponsor oldu

Türkiye’nin alanında en başarılı isimleri E.C.A. ve SEREL, National Geographic Channel’ın en çok izlenen belgeseli “Mega Yapılar”a sponsor oldu

E.C.A. ve Serel, Mega Yapılar belgeseline sponsor oldu

Türkiye’nin alanında en başarılı isimleri E.C.A. ve SEREL, National Geographic Channel’ın en çok izlenen belgeseli “Mega Yapılar”a sponsor oldu.

E.C.A. ve SEREL, 2012 yılında National Geographic Channel’in merakla izlenen ‘Mega Yapılar’ belgeseli ile vizyonunu bütünleştirdi ve modern çağın mucizevi yapıları, mühendislik dehalarını konu alan National Geographic Channel’ın en çok talep gören belgeseli ‘Mega Yapılar’a sponsor oldu.

National Geographic Channel’ın tüm dünyada yayınlanan ve en çok izlenilen serileri arasında yer alan ‘Mega Yapılar’, dünya üzerindeki ünlü tüm yapıları yerinde, yapım aşamalarında, en ince detaylarına kadar takip ederek, proje yöneticileri, mühendisler ve mimarlarla röportajlar yaparak, ve CGI gibi ileri teknolojiler kullanarak en gerçekçi şekliyle izleyicisi ile buluşturuyor.

Uzun yıllardır National Geographic Channel’ın en çok izlenilen belgesellerinden biri olan “Mega Yapılar” ile gerçekleşen bu sponsorluktan büyük mutluluk duyan Fox International Channels Türkiye ve Güneydoğu Asya Başkanı Adam Theiler “E.C.A.-SEREL alanında lider olan isimler, dolayısıyla yıllardır National Geographic Channel’ın mihenk taşlarından biri olan Mega Yapılar belgeselinin E.C.A.-SEREL sponsorluğunda izleyicilerimize sunmaktan dolayı çok gururluyuz. National Geographic Channel olarak her zaman kalite ve yeniliklerin takipçisi olduk, E.C.A.-SEREL de bu değerlere ve çevreye aynı bağlılığı göstermesi bizim için mutluluk verici” diye konuştu.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.