MediaCat

Sürdürülebilir yaşam için Unilever Vakfı kuruldu

Unilever, sürdürülebilir bir değişim yaratmak için dünya çapında 5 sivil toplum oluşumu ile birlikte Unilever Vakfı’nı kurdu.

Sürdürülebilir yaşam için  Unilever Vakfı kuruldu

Sürdürülebilir yaşam için ‘Unilever Vakfı’ kuruldu OMO, Yumoş, Elidor, Dove, Lipton, Knorr, Sana, Magnum ve Algida gibi lider markaların üreticisi Unilever, sürdürülebilir bir değişim yaratmak için dünya çapında 5 sivil toplum oluşumu ile birlikte Unilever Vakfı’nı kurdu.

Unilever, insanların hijyen, temizlik, temiz içme suyuna erişim, temel beslenme imkanlarıyla yaşam kalitelerinin iyileştirilmesini ve özsaygılarının artırılmasını amaçlayan Unilever Vakfı’nın kurulduğunu duyurdu. Unilever Vakfı, tüm dünyada sürdürülebilir bir değişim yaratmaya kararlılığı ile; dünyanın önde gelen sivil toplum oluşumları Oxfam, PSI, Save the Children, UNICEF ve Dünya Gıda Programı (WFP-World Food Programme) ile tüm dünyada bir milyardan fazla insanın sağlık ve esenliğini geliştirmek ve sürdürülebilir bir gelecek yaratmak hedefine ulaşmak için harekete geçti.

Unilever Türkiye, Unilever Vakfı’nın güçlenmesi için gereken desteği vermenin yanı sıra Türkiye’de birlikte çalıştığı birbirinden değerli stratejik ortakları; WWF, ÇEVKO, TOÇEV, TEGV, TEMA, KA-MER, TGDF, TKD, TDD, TDB, TİV ile her gün daha iyi bir gelecek yaratmak için çalışmaya devam edecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.