MediaCat

DxBV’nin yeni markası Opportune

SabancıDx’in Hollanda merkezli çatı kuruluşu DxBV’nin yeni markası Opportune, şirketleri dijital pazarlama, yeni nesil yapay zekâ çözümleri ve pazarlama teknolojilerinde geleceğe taşımayı hedefliyor.

DxBV, dijital teknolojiler alanında farklı hizmetleri tek yapı altında sunmak amacıyla yaratılan yeni markası Opportune’u duyurdu. Opportune, şirketleri dijital pazarlama, yeni nesil yapay zekâ çözümleri ve pazarlama teknolojilerinde geleceğe taşımayı hedefliyor.

Büyüme danışmanlığı, yeni nesil yapay zekâ, dijital pazarlama hizmetleri ve pazarlama teknolojileri ürünlerini tek bir çatı altında buluşturan Opportune, farklı sektörlerde büyümeyi hedefleyen şirketlere ileri veri analitiği ve dijitalleşme başlıklarında bütüncül bir yaklaşımla hizmet verecek.

Opportune Türkiye Pazarı Eş CEO’su İhsan Ceyhan Solak, “Opportune dijital teknoloji alanındaki en güçlü kasları bir araya getiren bir yapı olarak tasarlandı. Yapay zeka, büyüme danışmanlığı ve dijital pazarlama alanlarında sahip olduğumuz birikimi geleceğin ihtiyaçlarına uygun şekilde müşterilerimizin yararına kullanmak hedefiyle tüm bu hizmetleri tek bir çatı altında topladık. Opportune’un çıkış noktası artan veriyi çeşitli kaynaklardan bir araya getirmek, anlamlandırmak, müşteriyi daha iyi tanımak ve katlanarak çoğalan teknolojiyi kullanarak pazarlama faaliyetlerini yönetmek. Amacımız büyük bir hızla süregiden dijital dönüşüm yolculuğunda müşterilerimizin etkin ve kalıcı bir yer edinmesini sağlamak. Bu güçlü ve dinamik markamızla birlikte reklam ve pazarlama teknolojilerindeki değişimin öncüsü ve sürükleyicisi olma kararlılığındayız” dedi.

Yurtdışı açılımından sorumlu eş CEO Ali Yılmaz “Teknoloji üretmek ve global bir marka haline gelmek en büyük hayalimizdi. DxBV’in yaptığı bu yatırımla bu hayalimize bir adım daha yaklaşmış olduk. Opportune ile karmaşıklaşan dünyayı sadeleştirmek için teknoloji üreteceğiz” derken, Opportune Yönetim Kurulu Başkanı Doğuş Kuran ise, “Pazarlama teknolojileri pazar büyüklüğü 250 milyar dolara ulaşmış durumda. Küresel hedeflerle başladığımız bu dönüşüm yolculuğunda en önemli hamlelerimizden biri Google’ın Türkiye’deki ilk premier partneri dijital pazarlama şirketi SEM’in bize katılması oldu. Türkiye’nin dijital alanda sektöre öncülük eden şirketlerin başında gelen SEM ile grubumuzun yapay zeka kaslarını birleştirecek yeni bir markaya hayat verdik. Opportune ile pazarlama sektörünün global öncülerinden olmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.