MediaCat

Duvar boyası olarak Porsche renkleri

75. yılını kutlayan Porsche’den boya markası Backdrop ile renkli işbirliği.

75’inci yılını kutlayan Porsche, premium duvar boyası markası Backdrop işbirliğiyle ilhamını ikonik spor arabalardan alan bir boya koleksiyonu çıkardı.

Sınırlı sayıda üretilen Porsche x Backdrop boya koleksiyonu, Porsche renklerini yaşam alanlarına yansıtmak isteyenlere hitap ediyor. Koleksiyonda 1991 yılından bu yana Porsche 911, 928 ve 944’te kullanılan Ruby Star, ilk olarak 1964 yılında 356C’de görülen Irish Green, 1994 yılından bu yana 911, 928 ve 968 modellerinde kullanılan Riviera Blue ve 1991 yılında 911’de ortaya çıkan Speed Yellow olmak üzere dört farklı renk bulunuyor.

Duvar boyalarının 3,8 litresi 75 dolardan satışa sunuluyor. Lansman kapsamında ürünleri satın alanlara 75’nci yıla özel deri anahtarlıklar da veriliyor.

75’inci yılında Porsche ile işbirliği yaparak markanın zengin tarihinden ilham almanın kendisi için bir rüyanın gerçeğe dönüşmesi olduğunu söyleyen Backdrop Kurucu Ortağı Natalie Ebel, “Ortak tasarım sevgimizi ve kendini ifade etme ruhumuzu, evlerimizde ve duvarlarımızda hayat bulacak bir koleksiyona dönüştürmekten inanılmaz heyecan duyuyorum” yorumunda bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.