MediaCat

Dürüstlük şart

Uber Eats’in Super Bowl reklamında boy göstereceklerini eğlenceli bir teaser’la müjdeleyen Beckham çifti, Netflix belgesellerindeki viral sahneyi yeniden canlandırdı.

Super Bowl reklamı için Beckham çifti ile anlaşan Uber Eats, reklama dair merakı eğlenceli bir teaser’la besliyor.

Netflix’te yayınlanan Beckham belgeselinde David Beckham’ın işçi sınıfı bir aileden geldiğini anlatan Victoria Beckham’ın röportajını “Dürüst ol” diyerek böldüğü ve ona okula hangi arabayla gittiğini sorduğu viral sahneye açık bir gönderme yapan teaser’da David Beckham, bir kez daha eşinin röportajına müdahale ediyor.

35 saniyelik teaser’da çift, bu kez belgeseldeki gibi işçi sınıfı bir babanın Rolls-Royce’a binip binemeyeceğini tartışmıyor. Tıpkı belgeseldeki gibi Victoria Beckham’ın röportaj verdiği odaya kafasını uzatan David Beckham, eşinin birlikte rol alacakları reklam hakkında paylaştığı yanıltıcı detayları destekler söylemlerde bulunuyor. Çok küçük bir spor müsabakasında yayınlanacağı ve kendilerine eşlik edecek ismin “Jessica” Aniston olduğu gibi…

Uber Eats’in Special Group tarafından hazırlanan ve Jake Szymanski tarafından yönetilen 60 saniyelik Super Bowl reklamı, 11 Şubat’ta CBS’te canlı yayınlanacak maçın üçüncü çeyreğinde izleyiciyle buluşacak. Super Bowl’a dördüncü kez reklam veren UberEats’in rakibi DoorDash de bu yıl reklam kuşağında boy gösterecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.