MediaCat

Dünyaya açık olanlara dünyasını açan banka

HSBC Türkiye’nin yeni reklam filmi yayında.

Dünyaya açık olanlara dünyasını açan banka

HSBC Türkiye, merkezinde “Dünyaya Açık Olanlara Dünyamız Açık” mesajının yer aldığı yeni iletişim kampanyasının startını verdi.

HSBC Türkiye’nin sunduğu ürün ve hizmet iletişimleriyle yıl boyunca devam edecek kampanyanın ilk meyvesi reklam filmiyle ekranlardaki yerini aldı. Kampanya kapsamında farklı platformlarda yer alacak reklamlarda müşterilerin değişen talep ve ihtiyaçlarına cevap veren, hayatlarını kolaylaştıran, birikimlerini büyüten ve onları hayalleriyle buluşturan ürün ve hizmetler öne çıkarılacak. Söz konusu ürün ve hizmetler arasında HSBC Mobil ile her yerden yapılabilen yatırım işlemleri, HSBC Premier Miles Kredi Kartı ile hafta sonları yapılan e-ticaret alışverişlerinde yüzde 20 indirim ayrıcalığı, HSBC Modern Hesap’ın hoş geldin faiziyle birikimlerin vadesi bozulmadan değerlendirilmesi ve sürdürülebilirlik stratejisi kapsamında iklim değişikliğiyle mücadeleyi desteklemeyi öncelikleri arasında belirleyen markanın sunduğu Doğa Dostu Taşıt Kredisi gibileri yer alıyor.

Dünyaya açık olanlara dünyasını açan banka
HSBC Türkiye Pazarlama Grup Başkanı Ayşegül Şenalp

HSBC Türkiye Pazarlama Grup Başkanı Ayşegül Şenalp, yeni iletişim kampanyasını, “Kampanyamız ile ‘Dünyamız Açık’ diyerek zorlukların ufkumuzu sınırlayamayacağına inanan; gelişmeye, değişime, ilerlemeye her zaman açık olan global bir marka olarak müşterilerimizi fırsatlarla buluşturmak ve hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmeleri için onların hep yanında olduğumuzu vurguluyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

HSBC’nin küresel ağı, birikim yönetimi alanındaki uzmanlığı ve dünyanın her yerinde sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle müşterilerine onların ihtiyaçlarıyla uyumlu bir dünya sunduğunu belirten Şenalp, “Hizmet anlayışımızın odağında müşterilerimiz için değer yaratmak, engelleri birlikte aşarak onlar için yeni fırsatları mümkün kılmak ve böylece müşterilerimizle birlikte büyümek var. Özellikle pandemi döneminde yaşanan zorluklar, hepimizi önümüzü görme anlamında zorladı ve doğal olarak kendimizi sıkışmış hissettik. Bu kampanyanın çıkış noktasında tam da bu yaşadığımız zor sürecin daha iyiye dönüşmemiz ve ilerlememiz için hızlandırılmış bir fırsat olduğuna dair derin inancımız yatıyor” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.