Uğur Matban genç iletişimcileri Twitch’e davet ediyor

Rafineri Kreatif Grup Başkanı Uğur Matban'dan taze iletişimcilere açık çağrı.

09.04.2021 - 12:04 | MediaCat

Malum, sektörün tecrübeli isimlerine ulaşmak, kendini tanıtmak, beraber kritik yapma fırsatı bulabilmek her genç iletişimcinin hayali. Rafineri Kreatif Grup Başkanı Uğur Matban tam da böyle bir projeye start veriyor. Matban’ın hedefinde Instagram ya da YouTube’dan ziyade Twitch’i alternatif bir yolla kullanmak var. Portfolyoları üzerine sohbet etmek hatta bir portfolyonun nasıl hazırlanacağını öğrenmek isteyen iletişimci adaylarını Twitch’te gerçekleştireceği bir buluşmaya davet ediyor Matban.

Kendisinin açık çağrısını okumak ve detaylar için aşağıya buyurun:

Hey, 3’üncü ya da 4’üncü sınıf öğrencisi iletişimci adayı ya da taze mezun arkadaşım… Senin için minik bi’ planım var.

İlk stajın için atacağın mail’e ne yazacağın hakkında kafanda deli mi sorular? “Portfolyon var mı” sorusuna cevabın, “İyi de daha önce hiç çalışmadım, nasıl portfolyo oluşturabilirim ki” mi? İK mail’lerine düşen onlarca mail içinden CV’nin nasıl sıyrılacağı hakkında en ufak bir fikrin yok mu? Merak etme, bizim de yoktu. Deneye deneye bulunuyor o biraz ama birkaç püf noktası da yok değil.

Ne yapalım biliyo’ musun? Sen portfolyo ve CV’ni buraya fırlat, yeterli sayıya ulaştığımızda da hem naçizane ben bir meslektaşımla birlikte portfolyonu ve CV’ni, seni de Discord’dan yayına bağlayarak, dilimiz döndüğü kadar değerlendirelim hem de portfolyon yoksa nasıl oluşturabilirsin, onu konuşalım.

Herkesin birbirine yapılan kritiklerden kendisine dair çıkarımlarda bulunduğu, keyifli bir yayın yapalım.

Bunu da ne Instagram’da ne de YouTube’da yapalım, bence biraz Twitch’in tadına bu yönde bakalım. Sürekli Apex oynayıp goygoy yapacak halimiz yok. Biraz da gerçekten işe yarasın.

Yayın, 5 katılım da olsa 55 katılım da olsa yapılacak. O yüzden seni de bekliyoruz. Portfolyolar toplandığında günü ve saati duyuracağımdır, sağlıkla kal.

twitch.tv/pramefersecond

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.