MediaCat

Dünyanın en küçük menüsü

Uber Eats’ten yeni Ant-Man filminin yayınına paralel Karınca Adam’ın iştahını kabartacak menü.

Dünyanın en küçük menüsü

Uber Eats, Birleşik Krallık’ta Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminin yayını ile eşzamanlı olarak platforma eklediği Quantum Café üzerinden müşterilerine Karınca Adam’ın ağzına layık bir menü sunmaya başladı.

Mother London imzalı kampanya kapsamında satışa sunulan Tiny Tasting Menu, kullanıcıların fast-food kategorisinden dokuz favori lezzetinin minyatür versiyonlarını içeriyor. Uber Eats’in Birleşik Krallık, Kuzey Avrupa bölge genel müdürü Matthew Price, “Bu tadım menüsü minicik olsa da Uber Eats’in imzası niteliğindeki büyük lezzetleri sunmaya devam ediyor. Müşterilerimizin teslimatlarının tadını çıkarırken Disney+ izlemeyi sevdiklerini biliyoruz ve umuyoruz ki yeni teklifimiz Ant-Man hayranlarının en sevdikleri süperkahraman gibi yemek yemelerine olanak tanıyacak” diyor.

Kampanya, Manchester ve Bristol’de bazı duvar diplerine yerleştirilen Quantum Café temsilleriyle açıkhavaya da taşınıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.