Dünya reklamverenleri İstanbul’a geliyor

Türkiye reklam yatırımlarını gerçekleştiren, Türkiye’nin en köklü ve sürekli şirketlerinin üyesi olduğu Reklamverenler Derneği (RVD), önümüzdeki sene İstanbul’da...

14.12.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye reklam yatırımlarını gerçekleştiren, Türkiye’nin en köklü ve sürekli şirketlerinin üyesi olduğu Reklamverenler Derneği (RVD), önümüzdeki sene İstanbul’da 30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında yapılacak “Dünya Reklamverenler Haftası”nın (Global Advertiser Week) ev sahipliğini yapacak.

Dünya çapında üyeleri olan ve etkili pazarlama iletişim yapmanın aktif bir savunucusu olan “World Federation of Advertisers” (WFA) (Dünya Reklamverenler Federasyonu)  ve Reklamverenler Derneği işbirliğinde gerçekleşecek olan organizasyon çerçevesinde Nokia, Facebook, dünyanın en büyük bira üretici Anheuser-Busch InBev gibi şirketlerin pazarlama yöneticilerinin katılacağı bir konferans düzenlenecek. 

31 Mart 2010’da Swissotel’de tam gün sürecek konferansın temel konusu pazarlamacıların ihtiyacı olan değişimi ele almak. Ekonomideki belirsizlik, reklama azalan güvenin tekrar geri kazanılması için yapılması gerekenler, dijital çağda müşteri ajans ilişkileri ve medya iletişimindeki değişim konferansta tartışılacak başlıca konular arasında.

Her sene başka bir ülkede yapılan “Dünya Reklamverenler Haftası” 30 Mart 2010 akşamı Esma Sultan Yalısı’nda, Türkiye’nin önde gelen büyük marka, şirket yöneticileri ve medyanın katılacağı bir resepsiyonla başlayacak. Konferansın dışında tüm dünyadan gelen WFA üyelerinin  ve ulusal reklamveren derneklerinin katılacağı özel toplantılar haftanın diğer önemli organizasyonları arasında.

WFA ile yapılan uzun görüşmeler ve ikna çabaları sonucunda İstanbul’da düzenlenmesine karar verilen organizasyon hakkında konuşan Reklamverenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Gören Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek bu etkinliğin aynı zamanda İstanbul’un 2010 yılı Kültür Başkenti olmasından dolayı İstanbul’a ayrıca katkıda bulunmayı umduklarını söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.