MediaCat

Düğün hediyeli temizlik yemini

Kâğıt havlu markası Plenty evlenmeden önce temizlik konusunda uzlaşan üç çiftin düğününü organize edecek.

Evlilikler iyi günde ve kötü günde birlikte olma sözüyle başlar. Her şey yolunda gitse bile, yemin listesinde yer almayan bir konu evliliğin çatırdamasına yol açabilir: temizlik.

Hiçbir şeyin eşlerin temizlikte ve dağınıklıkta da birlikte yaşamaya yemin etmeleri kadar “evet” anlamına gelemeyeceğinden yola çıkan kâğıt havlu markası Plenty, AMV BBDO imzalı kampanyasında evlilikte çiftler arasındaki bağı esas kuvvetlendirenin temizlik olduğunu savunuyor. Sevgililer Günü vesilesiyle hayata geçirilen kampanya çiftleri temizlik yeminine teşvik etmekle kalmıyor. Bol temizlik yeminli bir video ve kâğıt havlulara yazılı yeminlerle çiftlere seslenen marka, şanslı üç çift için düğün organizasyonu vaat ediyor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Plenty UK (@plenty_uk)

Markanın yaptırdığı anket çalışmasına göre, İngilizlerin yüzde 60’ından fazlası bir demet çiçektense temiz bir mutfağı tercih ediyor. Katılımcıların yüzde 80’i eşlerinin evi toplamasının, gül yapraklı ve mumla dolu romantik bir tablodan daha önemli olduğunu söylüyor.

Başvurulardan seçilecek şanslı çiftler için mart ayında hafta içi bir gün Londra’da düğün organizasyonu gerçekleştirilecek. Promosyon hüküm ve koşullarından ötürü tören yasal olarak bağlayıcı olamayacak ve her çift 20 misafir ağırlayabilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.