Dubai Lynx’te 135 iş ödüllendirildi

Üçüncü Dubai Lynx Ödülleri dün akşam yapılan ödül seromonisinde sahiplerini buldu. 2079 işin katıldığı ve...

18.03.2009 - 11:13 | MediaCat

Üçüncü Dubai Lynx Ödülleri dün akşam yapılan ödül seromonisinde sahiplerini buldu. Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan yaratıcı reklam yarışması 3. Dubai Lynx Ödüllerini kazananlar, 17 Mart gecesi Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi’nde düzenlenen Ödül Töreni’nde açıklandı. 2079 işin katıldığı ve jüri tarafından oylandığı gecede 135 iş ödül kazandı.

Medya kategorisinde 39 iş ödül alırken, Basın’da 26 iş, Açıkhava’da 21, Direkt ve Satış Promosyon’da 18 iş, TV/Sinema’da 13, İnteraktif’te 11, Radyo’da 4 ve Entegre’de 3 iş ödül aldı.

Medya Grand Prix ödülü Mars Çikolata kampanyası ile ‘’Fallen In love Again’ başlığı ile Starcom MediaVest Grup Dubai’ye gitti.

Basın dalında Grand Prix ödülü, Heinz Ketchup için yapılan ‘Egyptian Hotdog’, ‘Egyptian Burger’, ‘Egyptian Pizza’ başlıklı kampanyaları ile Leo Burnett Kahire’nin oldu.

Açıkhava Grand Prix ödülü ise Braindrain Eğitim Programı için yapılan ‘Gumi Bears’, ‘Poodle Balloons’, ‘Anatomy’ başlıklı kampanyaları ile FP7 Dubai’ye gitti.

TV/Sinema Grand Prix ödülünü Coca-Cola 2008 European Football kampanyası ile ‘France’, ‘Italy’, ‘Germany’, ‘Spain’ başlıklı kampanyaları ile Fortune Promoseven, Kahire kazandı.

Radyo, İnteraktif, Direkt / Satış Promosyon ve Entegre kategorilerinde Grand Pirix ödülü dağıtılmadı.

FP7 Doha ‘Yılın Ajansı’ ödülü ile onurlandırıldı.

Tüm kazanan işler www.dubailynx.com/winners adresinden görülebilir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.