Dubai Lynx 2020 iptal oldu

Geçtiğimiz ay 6 - 9 Eylül tarihlerine ertelenen etkinlik bu yıl düzenlenmeyecek.

08.04.2020 - 12:08 | Arzu Nilay Kocasu

Dubai Lynx jürisinde Türkiye'den 1 isim

Dünyayı etkisi altına alan ve aralarında kalabalıkları bir araya toplayan sektör etkinliklerinin de olduğu tüm faaliyetlerin ertelenmesine ve/veya iptal olmasına neden olan coronavirus salgını nedeniyle geçtiğimiz ay 6 – 9 Eylül tarihlerine ertelendiği duyurulan Dubai Lynx iptal oldu. Takvimini tıpkı Cannes Lions gibi 2021’e kaydıran etkinlik 7-10 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek.

Paylaşılan basın bülteninde bu zor kararı tüm dünyanın içinde bulunduğu istisnasi duruma cevaben, partner ve müşterileriyle bulundukları derinlemesine istişarelerin sonucunda aldıklarını belirten ve belirsizliği ortadan kaldırmanın önemli olduğunu düşündüklerini söyleyen Dubai Lynx’in başkan yardımcısı Ian Fairservice konuyla ilgili olarak; “Bu küresel kriz süresince müşteri ve partnerlerimizi desteklemek, bölge genelindeki pazarlama ve yaratıcı endüstrilerin ihtiyaçlarını karşılamak istiyoruz. Yaratıcılığı kutlamaya ve onurlandırmaya 2021’de devam etmeyi iple çekiyoruz. Dubai Lynx olarak MENA bölgesindeki yaratıcı topluluğu bir araya getirmeye ve onlara ilham vermeye devam edeceğiz” yorumunda bulunurken, Cannes Lions ve Dubai Lynx Başkanı Philip Thomas alınan karar hakkında şu sözleri söyledi:

“Dünya COVID-19’un etkileriyle baş etmeyi sürdürürken küresel yaratıcı topluluğun yanı sıra MENA bölgesinde pazarlama ve yaratıcılık alanında faaliyet gösteren endüstriler çok büyük zorluklarla karşı karşıyalar. Bölgedeki müşteri ve partnerlerimizin önlerini görebilmelerini sağlamak ve etkinliğin akıbeti hakkındaki belirsizliği ortadan kaldırmak için bugün bu duyuruyu yapıyoruz. Yaratıcı işleri onurlandırmaya 2021’de, dünya -umarız- daha güvenli bir yer halinde geldiğinde devam etmek için sabırsızlanıyoruz.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.