D’S Damat yeni koleksiyon çekimini tamamladı

Marka çekimleri Bozcaada'da gerçekleştirdi.

18.09.2013 - 15:52 | MediaCat

D’S Damat, yeni sezon çekimleri için Türkiye’nin dokusunu en korumuş adalarından Bozcaada’yı tercih etti. D’S Damat, Sonbahar-Kış Koleksiyonu çekiminde bu kez fotoğrafçı Koray Parlak’la çalıştı.

D’S Damat erkeğini bu çekimlerde Akdenizli modeller temsil etti. Daha önce dünyanın en iyi markalarıyla çalışmış ünlü İtalyan model Simone Bredariol, Portekizli Mario Franco, İspanyol modeller Saoro Nadal ve Enrique Gomes Castro, D’S Damat erkeğinin şıklığını objektiflere yansıttı. Ayrıca Yunanistanlı kadın model Ismini Ntafopoulou, özellikle düğün ve davetlerde smokin şıklığı yaşatan Ceremony serisinin çekimlerinde D’S erkeklerine eşlik etti.

Bozcaada en az kendisi kadar ünlü rüzgarları, daracık sokakları, kendine has tarihi dokusu ve özel mimarisiyle D’S çekimlerine büyük bir enerji ve ruh kattı. Kimi zaman Arnavut kaldırımlı sokakları ve cumbalı evleriyle bir mahalle, kimi zaman tarihi değere sahip mistik yapılar, kimi zamansa Polente’nin dev rüzgârgülleri yeni koleksiyonun ardında kusursuz güzellikte bir fon oluşturdu. Adanın rüzgârları çekimin her anına doğal bir hareket kattı ve yeni gelen sonbaharın tüm etkisini en gerçekçi şekilde koleksiyona yansıttı.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.