Drive Dentsu CEO’sundan açıklama

Ajans, bugün itibarıyla kapandı.

04.09.2014 - 14:53 | MediaCat

Sabah saatlerinde Drive Dentsu’nun İstanbul ofisini kapatma kararı aldığını duyurmuştuk. Haberimizin ardından Drive Dentsu MENA (Ortadoğu ve Kuzey Afrika) CEO’su Cheriff Tabet İstanbul ofisinin kapanmasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“7 yıl önce Drive Dentsu Türkiye’de operasyona başladığında, bölgesel anlamda stratejik değeri yüksek bir pazara dahil olmanın heyecanına sahipti. Bugün, yıllar süren global ve lokal bir çok mücadelenin ardından, yönetimimiz Türkiye pazarından çekilme kararı aldı.

Drive Dentsu sadece 15 yıl önce kurulmuş genç bir network. Suudi Arabistan’da faaliyetlerine başladı ve Dentsu Worldwide’ın da katkılarıyla Orta Doğu’da gelişme gösterdi. Bu noktada Türkiye pazarına açılmak, ekonomisine güvenerek gelişmeyi sürdürmek doğal bir seçimdi.  Bu 7 yıl içinde ajansımız gurur duyduğumuz bir çok markaya hizmet etti. Çalışanlarımız başarılı ve ödüllü kampanyalar ürettiler.

Global ekonomi ve yerel süreçlerde yaşadıklarımız bu pazardaki gelişimimizi sınırladı. Bu da devam etme konusunda bizi hayli zor durumda bıraktı. Bu konu üzerine yapılan iç toplantılar ve analizler doğrultusunda yönetimimiz ne yazık ki İstanbul ofisimizi 4 Eylül 2014 itibarıyla kapatarak networkümüzün asli bölgesi olan Orta Doğu ve Afrika’ya yönelme kararı almış bulunmaktadır.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.