MediaCat

Dostum post’umu like etmedi derdine son

MAPFRE Sigorta’dan, aradığı like’ı bulamayanlara özel Like Sigortası.

Dostum post’umu like etmedi derdine son

MAPFRE Sigorta, Dünya Dostluk Günü’ne dikkat çekmek için çıkardığı Like Sigortası’nı yayınladığı eğlenceli reklam filmiyle tanıtıyor.

Like Sigortası için hazırlanan filmde kamera karşısına geçen MAPFRE Sigorta çalışanları, dostlarından umdukları beğenileri bulamayanların yardımına koşmak için kolları sıvıyor. Filmde gönderilerin dostlar tarafından beğenilmeme sorununa son veren Like Sigortası’na başvuranların paylaşımlarının MAPFRE Sigorta çalışanları tarafından beğenileceğine dikkat çekiliyor.

“Dostunu Instagram’da tanı” konseptiyle hazırlanan film Mullenlowe İstanbul imzası taşıyor.

Ticari olmayıp, tamamen hayal ürünü bir sigorta olan Like Sigortası’ndaki beğeniler ise tamamen gerçek olacak. Sigortaya başvuranlar, seçtikleri bir fotoğraflarına MAPFRE Sigorta çalışanlarından 100 beğeni alacak. Fotoğraflarındaki beğenileri artırmak isteyenlerin 30 – 31 Temmuz 2019 tarihlerinde, MAPFRE Sigorta’nın Instagram sayfasını beğenerek, yarışma gönderisine üç arkadaşlarını etiketlemeleri ve Form.mapfre.com.tr/like-sigortasi adresindeki formu doldurmaları yeterli oluyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.