La Casa de Papel’den sermayeye orta parmak

La Casa de Papel, üçüncü sezonunun İtalya'daki tanıtımını Piazza Affari'de gerçekleştirdi.

30.07.2019 - 13:45 | Arzu Nilay Kocasu

İlk iki sezonuyla kendisine hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Netflix dizisi La Casa de Papel, mazhar olduğu ilgiyi takiben ufak bir U dönüşü yaparak genişlettiği hikâyesine 19 Temmuz’da platformdan yayına giren üçüncü sezonuyla devam ediyor.

Yeni sezonunu İtalya’da iddialı bir kampanyayla tanıtan dizi, Milano’da gerçekleştirdiği açıkhava kampanyasıyla hedef kitlesinin dikkatini çekmeyi başardı. Milano’nun iş merkezi Piazza Affari’deki borsa binasının önünde bulunan ve İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan imzasını taşıyan meşhur L.O.V.E. heykeline dizinin alametifarikası olan kırmızı tulum ve Dali maskeli bir enstalasyonun eklemlenmesiyle oluşan kampanya Publicis Groupe İtalya imzası taşıyor.

Piazza Affari’deki heykelin etrafında bir araya gelen 5 bini aşkın La Casa de Papel hayranı, dizinin yayına girdiği 19 Temmuz tarihinden bir gün önce, gece, üçüncü sezonun ilk iki bölümünü herkesten önce izleme fırsatına erişti.

KÜNYE

  • Reklamveren: Netflix
  • Reklam Ajansı: Publicis Groupe İtalya
Kaynak: Ibbonline

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.