Doritos’a 21 yaşında ortak!

Doritos’un Taco, Nacho ve Hotcorn’dan sonra 4. lezzeti belli oldu. Halk oylamasında en çok oyu alan “Hadi Gari - Haydari Çeşnili” önerisiyle 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Hazar İyiduvar birinci oldu.

23.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Doritos’un Taco, Nacho ve Hotcorn’dan sonra 4. lezzeti belli oldu. Halk oylamasında en çok oyu alan “Hadi Gari – Haydari Çeşnili” önerisiyle 21 yaşındaki üniversite öğrencisi Hazar İyiduvar birinci oldu.

Türkiye’nin her tarafından yüzbinlerce oyun kullanıldığı Doritos’un yeni cips lezzeti için oyların yüzde 34’ünü alan Mersin’den Hazar İyiduvar “Hadi Gari – Haydari Çeşnili” önerisiyle birinciliği kazandı. Önerdiği ürünün rafta kaldığı sürece cirosunun yüzde 1’ine sahip olacak olan 21 yaşındaki Hazar İyiduvar, 50.000 TL’lik garanti bir gelirin yanı sıra ürün satıldıkça kazancına kazanç katacak. Ürün rafta kaldıkça Hazar’ın 100 binlerce lira kazanması mümkün. Mersin Üniversitesi Bilgisayar Yazılımı öğrencisi olan Hazar, Mersin’de bir rock müzik grubunun üyesi olduğunu söylerken birinciliği hakkında şunları söyledi: “Cipslere en çok yakışan tadın yoğurt olduğuna karar verdikten sonra yoğurt içeren Türk mezelerine ve soslarına odaklandım. Zaten aklıma ilk gelen meze, Haydari oldu. Yoğurt, sarımsak ve nane üçlüsüne mısır cipsi de eklenince tadına doyulmaz bir lezzet ortaya çıktı. Bu lezzete Doritos’la birlikte tüm Türkiye’yi ortak etmek gerçekten güzel. Tabi Doritos’a ortak olup para kazanmak da. En büyük arzum arkadaşlarımla sıkı bir albüm yapmak.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.