Dominik Cumhuriyeti’nin 200 tonu

Bu yaz bembeyaz kumlara uzanıp masmavi bir denize mi dalmak istiyorsunuz? Dominik Cumhuriyeti'nin size önerebileceği bir katalog dolusu sahil var.

18.05.2018 - 14:31 | Arzu Nilay Kocasu

Dominik Cumhuriyeti'nin 200 tonu

Dominik Cumhuriyeti’nin ana gelir kaynağı turizm. Ancak, 2017 yılında 5 buçuk milyonu aşkın turist ağırlayan adayı ziyaret edenler çoğunlukla Punta Cana, Bávaro ve La Romana sahillerini tercih ediyor. Bu durum ise, her biri kendine has bir güzelliğe sahip 200’ü aşkın sahili olan Dominik Cumhuriyeti’nin diğer bölgelerinin kalkınmasının önünde bir engel teşkil ediyor.

Adanın daha az ziyaret edilen sahillerinin sahip olduğu güzelliği gözler önüne sermek ve adadaki daha az ilgi gören sahillere dikkat çekmek isteyen seyahat acentası Sweet Memories, McCann Santo Domingo işbirliğinde bir kampanya hazırladı. Turistlerin Dominik Cumhuriyeti’ni tercih etme sebeplerinin adanın el değmemiş beyaz kumları ve mavi denizi olduğu fikrinden hareketle hayat bulan kampanya kapsamında marka, potansiyel turistlere aradıklarını bulabilecekleri farklı sahilleri tanıtmayı hedefledi.

Adanın 200 sahilinin her birinden kum ve deniz suyu örnekleri toplayan McCann, her bir sahilin eşsiz deniz ve kumunun yer aldığı bir katalog oluşturdu. Altı aylık bir uğraş sonucunda hayat bulan ve dünya genelindeki Dominik konsolosluklarının yanı sıra turizm ofislerine de dağıtılan kataloğa internet üzerinden ulaşmak da mümkün.

KÜNYE

  • Reklamveren: Sweet Memories
  • Reklam Ajansı: McCann Santa Domingo
Kaynak: marcommnews

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.