MediaCat

Domestos’tan 10 bin okula ürün bağışı

Okul Hijyen Programı 10’uncu yılına giren Domestos’un yeni reklam filmi yayında.

Domestos’tan 10 bin okula ürün bağışı

Okullardaki hijyen standartlarına katkı sağlamak ve öğrencilerde hijyen bilincini artırmak amacıyla 2011 yılında Okul Hijyen Programı’nı hayata geçiren Domestos, programın 10’uncu yılında 10 bin okula daha ürün bağışında bulunacağının duyurusunu yeni yayınladığı reklam filmiyle gerçekleştiriyor.

İlköğretim okullarında kamu kurumları işbirliğiyle yürütülen Okul Hijyen Programı’nın 10’uncu yılına özel film, Domestos’un okulların hijyenik şartları sağlaması adına 10 yıldır gösterdiği çabayı konu alıyor.

Okul Hijyen Programı aynı zamanda tüketicileri de destek olmaya çağırıyor. Dileyenler, Domestos ürünleri üzerindeki karekodu tarattıktan sonra ekranda çıkan okul listesinden diledikleri okulu seçerek Domestos bağışlarını yönlendirebiliyor.

Program kapsamında bugüne kadar binlerce okulda milyonlarca öğrencinin hayatına dokunduklarını söyleyen Unilever Türkiye, İran ve Orta Asya’dan Sorumlu Ev Temizlik ve Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörü Mine Mavi, “Programın 10’uncu yılında da yolumuza durmadan devam ediyor, 10 bin okula daha Domestos bağışında bulunuyoruz. 10’uncu yılımıza özel hazırlanan proje filmimizle de şu ana kadar yaptığımız çalışmaları bir araya getirdik. Tüketicilerimizin destekleriyle büyüttüğümüz Okul Hijyen Programı’nın 10 yılını kutlamaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.