MediaCat

Domatesin ürkütücü yüzü

Heinz’dan yüzde 100 doğal Cadılar Bayramı kutlaması.

Domatesin ürkütücü yüzü

Domatesin korkulacak bir yanı olmadığını düşünüyorsanız, Heinz bu konudaki fikrinizi bir parça değiştirebilir.

Markanın Wunderman Thopmson İspanya imzalı Cadılar Bayramı kampanyasında Heinz ürünlerinde kullanılan doğal domatesler alışıldık kimliklerinden sıyrılıp korku öğelerine dönüşüyor. Domates dilimlerinin korkunç yüzünün görüldüğü ilanların yanı sıra ASMR tadında başlayan sosyal medya paylaşımlarında domatesin korkutucu tarafı aniden beliriveriyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Heinz Türkiye (@heinz_tr)’in paylaştığı bir gönderi


İspanya’nın yanı sıra Türkiye, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuveyt, Mısır, Suudi Arabistan, Şili ve Umman’da yayına giren kampanyada fotoğraflar Josep Maria Roca imzası taşıyor. Roca ve ajans ekibi, dilimlerin ürkütücü yüzünü yansıtabilmek adına yüzlerce fotoğraf çektiğini ifade ediyor.

Wunderman Thompson İspanya Yönetici Kreatif Direktörü Paco Badia, “Eskiden domatesin korkulacak bir yanının olmadığı düşünülürdü ama doğru ışık kullanıldığında bazı domatesler oldukça korkutucu olabilir. Doğru ürünü, Heinz Ketçap’ta kullanılanın aynısını kullanarak, korkutucu ve doğal nitelikte uluslararası bir kampanya yaratabildik” yorumunda bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.