MediaCat

Doğu’da leopar desenli iç çamaşırı tercih ediliyor

Ten, Facebook sayfasını takip edenlere yönelttiği sorularla Türk kadınlarının çamaşır tercihlerini ortaya çıkardı.

Doğu’da leopar desenli iç çamaşırı tercih ediliyor

Ten’in Facebook sayfasında düzenlediği ankete gelen yanıtlar, kadınların iç çamaşırı seçimindeki ilginç tercihleri ortaya koydu. Anket, Ten Facebook sayfasını takip eden 7 bin 801 kişinin katılımıyla yapıldı.
 
Bu sene 56’ıncı yılını kutlayan iç giyim markası Ten, Facebook üzerinden düzenlediği anketle kadınların iç çamaşırı tercihlerini belirledi. Ten’in Facebook sayfasındaki ankete katılanların verdiği yanıtlar; ülkenin doğusunda renkli ve desenli, batıya geldikçe siyah ve basic iç çamaşırlarının tercih edildiğini gösterdi. Anketin bir başka sonucu ise kadınların leopar desenli iç çamaşırını daha fazla aldığı oldu. Bunu çiçekli ve çizgi film karakterli desenler takip etti. Renk tercihleri ise siyah, beyaz, kırmızı ve ten rengi olarak sıralandı.

Günlük hayatta jartiyer; davetlere giderken korse
Ten’in düzenlediği anket, özellikle çalışan kadının günlük hayatında jartiyer giymeyi sevdiğini gösterirken, kadınların özel davetlere giderken genellikle korse giydiği sonucunu verdi. Jartiyer kullanımı yılbaşı gecesi ve Sevgililer Günü’nde artış gösteriyor. Ankete yanıt veren kadınların tümü kendilerine iç çamaşırı hediye edilmesinden mutlu olduklarını ifade ettiler.

Ankete göre kadınlar iç çamaşırı alışverişinde oldukça tutucular. Çamaşırları eskidikçe yeni çamaşır satın alan kadınlar pamuklu ve takım çamaşırları tercih ediyorlar.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.