MediaCat

212 Capital Partners yatırımlarına devam ediyor

Erken dönem girişim sermayesi fonu 212 Capital Partners, 212 Ltd danışmanlığında yatırımlarına devam ediyor.

212 Capital Partners yatırımlarına devam ediyor

Erken dönem girişim sermayesi fonu 212 Capital Partners, 212 Ltd danışmanlığında yatırımlarına devam ediyor. 212 Capital Partners, Nisan ayı içinde 2 yatırım daha gerçekleştirerek, destek verdiği teknoloji şirketlerinin sayısını 6’ya yükseltti.

Otellerin rezervasyon yönetimini kolaylaştırmayı ve online seyahat deneyimine adapte olmalarını sağlamaya yönelik bulut teknolojiler üzerine servis tabanlı yazılım (SaaS) geliştiren CloudArena 212 Capital Partners’ın 5. yatırımı olurken, internette yüksek kaliteli mücevher alışverişinin adresi Hazinem.com da fonun bu seneki 6. yatırımı oldu.

Arden Agopyan, Ali Beklen ve Tolga Yalçınkaya tarafından 2011 yılının sonlarında kurulan  CloudArena, otellerin dijital dünyadaki varlıklarının ve pazarlama aktivitelerinin gelişmesine yönelik hizmetler sunuyor. Otellere sosyal medyada tanınmaları için içerik üreterek, bu içeriği yönetme hizmeti veren CloudArena, otellere tüm kanallardan rezervasyon yapılmasını da sağlıyor. 212 Capital Partners’ın 6. yatırımı olan Hazinem.com ise Sevgi Soysal ve mücevher alanında deneyimli isimlerden oluşan bir ekibin bir araya gelmesi ile 2011 yılının Aralık aynıda kurulan bir alışveriş sitesi.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.