Doğtaş ve Kelebek Mobilya’da yeni yapılanma

Doğtaş ve Kelebek operasyonel olarak birbirinden ayrıldı.

23.05.2018 - 17:07 | MediaCat

Doğtaş'ta üst düzey atama

Doğtaş Kelebek, yapılanmada değişikliğe giderek, iki markası Doğtaş ve Kelebek’i operasyonel olarak birbirinden ayırma kararı aldı.

Şirket bünyesini daha çevik ve çalışma anlayışını daha ilerilere taşıyacak bir yapıya dönüştürmek amacıyla alınan karar doğrultusunda her iki markaya birer genel müdür atandı. Doğtaş Kelebek bünyesinde iki yıldır genel müdür yardımcısı olarak görev almakta olan İlhan Tunçman, Doğtaş Genel Müdürü oldu. Kelebek Mobilya’da genel müdürlük görevine ise Kelebek Mutfak Marka Direktörü Taner Çakır atandı.

Yeni dönemde şirketteki CEO’luk görevine, kendisine bağlı iki genel müdürle devam edecek olan Ersin Serbes, organizasyon değişikliği ile ilgili olarak, hedeflerine ulaşma yolunda bünyelerini daha çevik, dış zorluklara karşı daha dirençli ve daha odaklı bir yapıya kavuşturmayı istediklerini, bu doğrultuda da her iki marka için ayrı iki genel müdür atamasına karar verdiklerini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.