MediaCat

Doğru iletişim hayat kurtarır

Türkiye’nin önde gelen reklam ve iletişim ajansları, bilgi ve birikimlerini İletişim Destek Hattı’yla STK’ların hizmetine sunuyor.

Doğru iletişim hayat kurtarır

Türkiye olarak ülke tarihinin en büyük felaketlerinden birini yaşıyoruz. Umut ile öfkenin iç içe geçtiği bu karanlık gündemde en büyük ihtiyaçlarımızdan biri ise doğru iletişim. Doğru kaynakların doğru yerlere doğru zamanda ulaşmasının hayati önem taşıdığı bugünlerde, hayat kurtarmanın ve zayiatları azaltmanın tek yolu etkili koordinasyon. Bunun için ise hızlı ve net iletişim şart.

Topladıkları yardımı afetten etkilenen illere ulaştırmaya çalışan veya depremzedelere doğrudan destek veren ekiplerin onlarla gönül birliği yapacak kitlelere ulaşmakta yaşadıkları problemleri gidermek için harekete geçiyoruz: MediaCat ve Meta öncülüğünde organize olan Türkiye’nin önde gelen reklam ve iletişim ajansları tüm bilgi ve birikimlerini sivil toplum kuruluşlarının hizmetine sunuyor.

MediaCat WhatsApp İletişim Destek Hattı

İletişim materyalleri ve mesajları konusunda desteğe ihtiyaç duyan tüm sivil toplum kuruluşlarını +90 541 282 26 42 numaralı WhatsApp İletişim Destek hattımızdan bizimle iletişime geçmeye çağırıyoruz. İster sosyal medya hesaplarınızdan yapacağınız iletişim için görsel ya da video içerik ister WhatsApp’tan yaymak istediğiniz bir görsel, tüm ihtiyaçlarınızı hızla yanıtlamak için bekliyoruz. İnternet sitelerinde yayınlayacağınız banner’lar, mailing görselleri, açıkhava posterleri, basılı ilanlar… Teknolojisi Meta Türkiye’nin mesajlaşma partneri Mindbehind tarafından sağlanan hattımız, ihtiyaç duyacağınız tüm kreatifler için 7/24 aralıksız hizmette.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.