MediaCat

Doğru evi bulmanın zamanı olmaz

Emlak platformu Opendoor’dan müşterilerine sunduğu esnekliği eğlenceyle harmanlayan kampanya.

Doğru evi bulmanın zamanı olmaz

Size uygun  evi nihayet buldunuz ama öncesinde mevcut evinizi satmanız gerek. Üstelik o an içinde bulunduğunuz koşullar size yeterli süreyi de tanımıyor. Eliniz kolunuz bağlı gibi görünse de işler hiç de öyle ilerlemeyebilir.

Müşterilerine kendi planladıkları zaman çizelgesine göre emlak alım-satım olanağı sunan online emlak platformu Opendoor, yeni reklam kampanyasında ev alıp satmak için hiç de uygun olmayan durumlara konuk oluyor. Yaratıcı süreçlerini Venables Bell + Partners’ın üstlendiği filmlerin ilkinde hayalindeki evi uzay yolculuğuna saniyeler kala bulan kadın astronot, platformun sağladığı esneklik sayesinde hayaline kavuşuyor.

Aylar sürecek bir kuş gözlemine konuk olduğumuz ikinci filmde de alım-satımın suya düşmesi ihtimali Opendoor sayesinde ortadan kalkıyor.

Venables Bell + Partners Kreatif Grup Direktörü Matt Miller, bizlerden çok daha ilginç hayatlar yaşayan ancak aynı emlak sorunlarından ötürü başı ağrıyan insanlar hayal ederek ilham aldıklarını söylerken, Opendoor Pazarlama Başkan Yardımcısı David Corns ise müşterilerine sundukları esnekliği ve kolaylığı etkili ve ilgi çekici şekilde anlatmanın önemine vurgu yapıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.