MediaCat

Doğru eşleşmenin sonucu

Škoda’dan yeni elektrikli aracı Enyaq iV’ye dramatik lansman filmi.

Doğru eşleşmenin sonucu

Škoda, yeni elektrikli aracı Enyaq iV’yi bir çift tarafından evlat edinilen iki bebek robotun yaşam öyküsü eşliğinde tanıtıyor.

Markanın yeni reklam filminde büyüdükçe zıt kişilikleri belirginleşen robotlardan Purr’ün zamanla nazik ve şefkatli, Grrr’ın ise yaratıcı ve güçlü yanları öne çıkıyor. Belli bir olgunluğa eriştikten sonra evlerinden ayrılıp çeşitli işlerde çalışarak kendi ayaklarının üzerinde durmayı deneyen iki kardeş, sonunda özellikleriyle en iyi eşleşen yeri buluyor: Škoda fabrikası.

Fallon London imzası taşıyan filmin post prodüksiyon ve animasyon süreçleri Freefolk’a, yönetmen koltuğu ise Academy Films’den Frederic Planchon’a ait.

Škoda İngiltere Pazarlama Müdürü Kirsten Stagg, yeni Enyaq iV’nin lansman kampanyasını şu sözlerle anlatıyor: “Kampanyamız elektrikli SUV aracımızın iki önemli yanını da başarıyla dramatize ediyor: Çarpıcı görünümüyle tasarım odaklılık ve çevreye duyarlılık. Bu, marka tarihimizin en önemli otomobili ve lansmanında hem yaratıcılık hem de hatırlanabilirlik açısından kendimize cesur hedefler koymak istedik.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.