Diziler Sosyal TV reytinglerinde ilk beşte

7 Temmuz’da Twitter’da en çok konuşulan programlar.

08.07.2014 - 17:04 | MediaCat

Kaçak Gelinler bu Pazartesi de şaşırtmayan başarılı bir performans ile Sosyal TV’yi birinci sırada kapattı. Sosyal TV izleyicileri dizideki çiftler üzerinde yorumlarını paylaşmaya devam etti. “Bir yanda Seniha & Müfit, diğer yanda Demet & Cihan. İkisi de olgun çift ama sadece birini izlemek zevkli.” ve “Bir Şebnem Atasözü der ki; ‘Bu hayatta kadınların ayağına sadece overlok makinası geliyor’” paylaşımları ağırlıktaydı. Dizi oyuncularından Furkan Ardınç’ın izleyicilerine teşekkür ettiği Tweeti “Güzel yorumlarınız yüzümü güldürüyor gerçekten teşekkür ederim hepinize :)(:” Top Tweet oldu. Gece boyunca #pazartesilerKGailesinin, #kacakgelinlerizlerken ve #denizbaysal etiketleri Sosyal TV izleyicilerinin parmaklarından eksik olmadı.

Ulan İstanbul tam hız devam ettiği Sosyal TV hayatında bu Pazartesiyi de Kaçak Gelinlerin hemen ardından ikinci sırada tamamladı. Toplamda 4,236 kullanıcıdan 5,443 Tweet alan dizi yayılımda 13,056,216 izleyicinin Twitter akışında yerini aldı. “Elimle koymuş gibi buldum hiç sevilmemişliğini, ben sevdanın polisi sen kalbimin hırsızı. İyi aksamlar efenim” ve “Ceyhun şiiri çaldın mı? Öküzsün Öküz!” gibi paylaşımlar sıkça yapıldı. Gece boyunca en çok mention alan hesaplar @sebnembozoklu, @erkankeka, @mesutyar, @kanald ve @srkandic olurken, Sosyal TV izleyicileri #nevizadelerisbasinda, #ugurpolat, #tetikçi, #sorayuzunla7de7, #ulanistanbul, #yaren, #nevizadeler ve #nevizadelercnnturkte etiketlerini parmaklarından düşürmedi.

Güneşi Beklerken, Pazar günkü çok konuşulan bölümünün ardından Sosyal TV izleyicilerinin aklından ve klavyelerinden çok uzak kalmadı ve günü üçüncü sırada tamamladı. Hayranlar, aralarında sürpriz kamera arkası görüntülerini paylaşırken bir yandan da dizinin final yapmama olasılığı üzerine teorilerini ve topladıkları haberleri paylaştı.

Kardeş Payı, Sosyal TV’de konuşulmaya devam etti ve 1,089 kullanıcıdan toplamda 1,227 Tweet alarak günü dördüncü sırada kapattı. Feyyza’nın Dolana Ay Dolana türküsünü seslendirdiği sahne kullanıcılar arasında sıkça paylaşıldı.

Kiraz Mevsimi, Pazartesi günkü tekrar yayını ile gene Sosyal TV’de ilk beşteki yerini aldı. Cuma gününü sabırsızlıkla beklediğini dile getiren Sosyal TV izleyicileri “Senin koca kafan kolay kolay yarılmaz” esprisini sıklıkla paylaştı.

 *Bu analiz, özel bir filtreleme metodolojisi kullanılarak Kimola Analytics tarafından 7 Temmuz 2014 gününün Twitter verileri üzerinden oluşturulmuştur. Analiz içinde geçen kullanıcı paylaşımları gerçek olup, Kimola ve çalışanlarının kişisel görüşlerini yansıtmaz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.