MediaCat

Discovery Networks M3 PR ile anlaştı

Ajans, Ocak ayı itibariyle Discovery Networks Türkiye’nin tüm iletişim faaliyetlerini ve sosyal medya paylaşımlarını yürütecek.

Discovery Networks M3 PR ile anlaştı

Halkla ilişkiler sektöründe 18 yılı aşkın deneyimi bulunan M3 PR, Discovery Networks’ü CEEMEA (Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) müşterileri arasına ekledi.

Discovery Channel kanalı ile 1997 yılından beri Türkiye’de yayınlanan Discovery Networks; Discovery Channel, Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery HD Showcase, Discovery Science, ID: Investigation Discovery ve Discovery World olmak üzere şu anda bölgede 7 kanalıyla hizmet veriyor. Uluslararası televizyon yayıncısı Discovery Networks, Eylül ayında İstanbul’da açtığı ilk ofisi ve genişleyen kadrosuyla Türkiye pazarında büyümeyi hedefliyor.

Ocak ayı itibariyle Discovery Networks Türkiye’nin tüm iletişim faaliyetlerini yürütecek olan ajans aynı zamanda şirketin Facebook ve Twitter olmak üzere sosyal paylaşım sitelerini de yönetecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.