Diş fırçanız da teknolojiye ayak uydursun

Philips, Sonicare’le sizi modern olmaya çağırıyor

08.05.2013 - 14:26 | Haluk Kasarcı

Günümüzün tüm teknolojik nimetlerinden yararlanan medeni bireyleriz. Ancak ağız bakımımız için hâlâ milattan önceden kalan bir teknolojiyi kullanıyoruz. Philips yeni ürünü Sonicare’in tanıtımı için tam da bu konuya odaklanıyor. Ogilvy&Mather New York ekibi tarafından hazırlanan 75 saniyelik reklam filmi insanoğlunun diş fırçası ile olan 5 bin yılı aşkın serüvenini anlatıyor. Kimileri için hâlâ kullanışlı olan manuel diş fırçalarının tiye alındığı reklam filmi için Ogilvy&Mather New York yaratıcı grup başkanı Calle Sjoenell ‘insanlar hayatlarının diğer tüm alanlarında teknolojik atılımlar yaparken diş fırçası konusunda hiç de yenilikçi değiller’ diyor.

Diş fırçasının kullanıldığı çağlar arasında gezinen reklam filmi boyunca bir dış ses aracılığıyla iletilen mesajlarda Sonicare’in standart (ve Philips’e göre oldukça demode) diş fırçalarına oranla çok daha kısa sürede çok daha etkili temizlik sağladığı vurgulanıyor. Reklamın sloganı ise ‘Stick with Technology’.

Banner ve online videolarla da desteklenen reklam filminin 30 saniyelik kısa bir versiyonu da yıl içinde yayında olacak.

[youtube]http://youtu.be/AV0db1iw6o0[/youtube]

 

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.