DİMES’te üst düzey 2 atama

DİMES'te iki eşdüzey pazarlama müdürü ataması gerçekleşti.

14.01.2021 - 12:13 | MediaCat

DİMES'te üst düzey atamalar-00

DİMES’te içecek şirketi vizyonu ve kategori genişletme stratejisi kapsamında iki eşdüzey pazarlama müdürü ataması gerçekleşti. Şirketin pazarlama ekibinde kategori müdürlüğü görevini sürdürmekte olan Burcu Karadayı Gülşen ve Merve Keten, tüketici odaklı ve kategori bazlı eşdüzey görevlendirmeyle pazarlama müdürlüğüne atandı. Merve Keten yeni görevinde hane ve çocuk hedef kitle kategorilerinden sorumlu pazarlama müdürlüğünü, Burcu Karadayı Gülşen ise genç hedef kitle kategorisinden sorumlu pazarlama müdürlüğünü yürütecek.

DİMES’in Türkiye’nin tarım ürünlerini keyifli ve besleyici ürünlere dönüştürerek katma değer üretmeyi ilke edinmiş bir marka olduğunu vurgulayan DİMES Pazarlama Direktörü Duygu Süleymanoğlu, “Ar-Ge merkezimizin gücünü de kullanarak, meyve ve sütü yoğun olarak içeren, soğuk kahve OBSESSO, Smoothie ve Milkshake gibi yepyeni ürünlerle içecek pazarı genelinde kategori genişlemesi hedefliyoruz. Tüketicimizle yakın olmak, onlarla diyalog kurmak ve hayata başka bakmak DİMES’in ruhunda var. Pazarlama ekibimiz, alanında çok birikimli genç yeteneklerden oluşuyor ve kendi organizasyonel yapımızda kategorilerimizi, tüketicilerimiz odağında şekillendiriyoruz. Tüketici bazlı mevcut kategorilerimizin gelişimi, şirkete katkısının artışı ve yine tüketici bazlı yeni kategoriler geliştirme hedeflerimiz doğrultusunda iki arkadaşımız eşdüzey görevlendirmeyle pazarlama müdürü olarak sorumluluk alacaklar. Uzun zamandır birlikte pek çok başarıya imza attığımız bu arkadaşlarımızla yeni başarıların heyecanı içerisindeyiz” dedi.

Yeni dönemde DİMES Genç Hedef Kitle Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Müdürlüğünü yürütecek olan Burcu Karadayı Gülşen, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Geçmişte Coca-Cola ve AVON gibi şirketlerde görev alan Karadayı Gülşen, DİMES bünyesine 2014 yılında katıldı. Karadayı Gülşen, atamadan önce kıdemli kategori müdürlüğü görevini yürütmekteydi.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Merve Keten, Unilever ve PepsiCo bünyesindeki stajlarının ardından Diageo Türkiye’de görev aldı. Yeni görevinden önce DİMES Kıdemli Kategori Müdürü olarak görev yapan Keten, şirkete 2014 yılında katılmıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.