Dijital Topuklar’dan cüret etmeye davet

Etkinlik bu yıl 1 Kasım'da gerçekleşecek.

16.10.2019 - 11:18 | MediaCat

Dijital Topuklar için geri sayım başladı

Kadının dijital dünyaya yön veren duruşunu herkese duyurmak ve bu dünyadaki değerlendirmek adına çalışmalarını sürdüren Dijital Topuklar Platformu, bu yılki zirvesini “Cüret Et” temasıyla 1 Kasım’da İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü’nde gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Dördüncü yılında “Cüret Et” temasıyla kadınları seslerini çıkarmaya, harekete geçmeye, fark yaratmaya, konfor alanlarını dönüştürmeye ve en önemlisi kendileri gibi olma cüretini göstermeye çağıran Dijital Topuklar’da Amerikalı Ses Terapisti Robert Sussuma, Instagram’daki Zeynep’in Harikalar Diyarı hesabının sahibi Zeynep Girgin Kalelioğlu, Storytel Ülke Müdürü Berk İmamoğlu, Mindfullness Eğitmeni Sepin İnceer, Yazar Dilara Gürcü, Psikiyatrist Arzu Erkan Yüce, Gazeteci Melis Alphan, Erkek Kanalı’ndan Jaki Baruh, Fotoğraf Sanatçısı Dilan Bozyel, Şimdi Derneği’nden Sezi Kalkavan, Havle Kadın Derneği’nden Selma Şirin, Gazeteci Fatoş Karahasan, Danışman ve Yönetici Murat Yeşildere ve Radyocu ve Stand-up’çı Ayça Şen konuşmacı olarak yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.