Dijital Pazarlama İletişimi Haftası başladı

Etkinlik 24 Mart'a kadar devam edecek.

20.03.2017 - 15:03 | MediaCat

M.E. Talks başlıyor

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü tarafından düzenlenen Dijital Pazarlama İletişim Haftası, Dijitalajanslar.com’un dijital medya sponsorluğunda 20-24 Mart tarihlerinde üniversitenin Sütlüce kampüsünde dijital pazarlama iletişimi sektörünün önemli temsilcilerini ağırlıyor.

Öğrenciler ile sektör profesyonellerini ilk kez üniversite bünyesinde buluşturan etkinlikte Zarakol İletişim Dijital İletişim Direktörü sayın Onur Yazıcıoğlu, Tribal Sahada Pazarlama Ajans Kurucu Ortağı Emine Pura, 3P Ürün Yerleştirme Ajans Başkanı Sayın Mehmet Akif Ebiçlioğlu, Nörodiscover Sahibi Kılınç Orhan Erdemir ve Doç.Dr.Uğur Batı, Muse Network CEO’su Serdar Ekrem Şirin’in yanı sıra YouTuber’lar Cansu Dengey, Cansu Akın ve Ece Targıt, n11.com Dijital Pazarlama Müdürü Barış Kahraman, Unit Yöneticisi Gökhan Gökova ve Mezo Digital Kurucusu Nabat Garakhanova gibi isimler dijital pazarlama iletişiminin temel dinamikleri ve işleyiş yapısını deneyimlerinden hareketle anlatacak.

Katılımın ücretsiz olduğu etkinliğin programı buradan indirebilir, etkinliğe izleyici olarak katılmak için kaydınızı gulay@ticaret.edu.tr adresinden Doç. Dr. Gülay Öztürk’e yaptırabilirsiniz.