MediaCat

Dijital hayatta kalma rehberi: 2020’den ne öğrendik?

MediaCat Live’ın yedinci buluşması Akbank’ın katkılarıyla 11 Haziran Perşembe 15:00-17:00 saatlerinde gerçekleşecek.

Dijital hayatta kalma rehberi: 2020’den ne öğrendik?

2020’nin ilk yarısına damga vuran COVID-19 süreci iş, toplum ve çevre açısından büyük bir sınavı beraberinde getirdi. Çoğu sorunun yanıtını da sınav esnasında öğrenmek ya da yaratıcı yollarla keşfetmek durumunda kaldık. Sınavın en önemli performans karnesini “dijital” başlığı oluşturdu. Bu başlıkta çıkardığımız dersleri bir araya getiriyor ve ilerleyen zamanlar için bir başvuru kaynağı olmasını umduğumuz vakaları bir araya getiriyoruz.

Müşteri deneyimi, yaratıcı içgörüler, stratejik kararlar, sosyal dayanışma ve yeni iş modellerine odaklanan bir programla MediaCat Live VII karşınızda!

Akbank’ın katkılarıyla 11 Haziran Perşembe 15:00-17:00 saatlerinde gerçekleşecek MediaCat Live VII’ye buradan kayıt olabilirsiniz.

Program

1. Bölüm 15:00-16:00
Yaratıcı körlük reçeteleri: Dijital stratejiler ve deneyim tasarımı

İş dünyası bir konuda hemfikir: Son üç ayda yaşananlar dijital dönüşümü o kadar hızlandırdı ki beş yıl sonra yaşayacağımızı düşündüğümüz gelişmeleri bugün deneyimlemeye başladık.

Peki, bu süreç ne tür inovasyonlara ve dijital başarı hikâyelerine sahne oldu? Müşteri yolculuğu ve deneyimi ne tür dönüşümler geçirdi? Dijitalle imtihanımız hangi kırılganlıklara gebeydi ve bu kırılganlıkları ne tür yaratıcılık reçeteleriyle aşmayı başardık?

Moderasyon: Ebru Yonca Çapa, Yönetim Danışmanı & Öğretim Görevlisi

Panelistler:

  • Aslı Kölükfakı, Unilever Türkiye Orta Asya ve İran Yönetim Kurulu Üyesi ve Dijital, E-Ticaret, Yeni İş Modelleri Direktörü
  • Burcu Civelek Yüce, Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
  • Olcayto Cengiz, Accenture Dijital İş Entegrasyonu Yöneticisi & Yaratıcı Lead
  • Ömür Kula, Primer Kurucu Ortağı & Reklamcılık Vakfı Başkanı

2. Bölüm: 16:00 – 17:00
Sosyal dayanışma için dijital fırsatlar yaratmak

Dijitalleşme bazı endüstri aktörleri için daha fazla fırsat anlamına gelirken, dijitalleşmeye geriden başlayanlar ya da bu fırsatlardan hiç yararlanamayanlar da var.

Dijital ekonominin geride bıraktıkları (ev kadınları, kırsal kesimde yaşayanlar, maddi koşulları yetersiz olan aileler) için nasıl fırsat eşitliği programları hayata geçirebiliriz ve bu ekonomiyi nasıl daha kapsayıcı hale getirebiliriz? Fiziksel hayatta oldukça başarılı olan dayanışma uygulamalarını dijital dünyaya nasıl aktarabiliriz? Karantina sürecinde daha da görünür olan toplumsal sorunları ne tür dijital kanallarla çözebiliriz?

Moderasyon: Pelin Özkan, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni

Panelistler:

  • Hasan Süel, Türkiye Vodafone Vakfı Başkanı
  • Mert Fırat, Oyuncu ve UNDP Türkiye İyi Niyet Elçisi
  • Mesut Keskin, E-Bursum Kurucusu & CEO’su
  • Zeynep Meydanoğlu, Ashoka Türkiye Ülke Direktörü

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.