Alt tarafı eşya

İsveçli sigorta şirketi Hedvig'den minimalist bir kampanya.

08.06.2020 - 10:16 | Sencer Uçar

Alt tarafı eşya

Geleneksel çizgideki büyük rakipleri karşısında sigorta sektörüne yeni bir soluk getirme amacıyla yola 2018 yılında çıkan İsveçli sigorta şirketi Hedvig, hedef kitlesine, eşyalara o kadar da önem vermemeleri gerektiğini salık verdiği yeni reklam kampanyasıyla sesleniyor.

Yönetmen koltuğunda Matias & Mathias ikilisinin oturduğu altı filmlik kampanyasında marka, sahip olduğumuz eşyalara verdiğimiz kıymetin hayatımızın önüne geçmemesi gerektiğini minimalist kesitlerle gözler önüne seriyor.

“Sigorta markası olmamız maddiyatçılığa tapmamız gerektiği anlamına gelmiyor. Bizim işimiz, müşterilerimize yardım etmeye odaklanmak” diyen Hedvig Pazarlama Direktörü Rebecca Lundin, “Hedvig sigorta sektörü için yeni bir soluk. Başına her ne gelirse gelsin, insanın hayatından memnun ve özgür olmasıyla ilgili. Televizyonu bozulan ya da çantası çalınan herkes ‘alt tarafı eşya’ deyip geçebilmeli” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Hedvig
  • Prodüksiyon Şirketi: Bacon
  • Yönetmen: Matias & Mathias
Kaynak: Shots.net, Resume.se

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.