Digitürk’ün internet yüzü yenilendi

Digiturk.com.tr, yeni tasarımı ve zenginleşen içeriğiyle kullanıcılarına kolay erişimin yanısıra eğlenceli bir...

12.08.2010 - 00:00 | MediaCat

Digiturk.com.tr, yeni tasarımı ve zenginleşen içeriğiyle kullanıcılarına kolay erişimin yanısıra eğlenceli bir dünya sunuyor. Futbolun internet adresi Ligtv.com.tr yenilenen tasarımı ile birlikte yeni sezonda da kullanıcılarına Süper Lig gol videolarını ulaştıran tek adres olma özelliğini sürdürecek.

Türkiye’nin en geniş içeriğine sahip internet televizyonu olan digiturkwebtv.com.tr’nin de hem tasarımı yenilendi hem de altyapısı geliştirildi. Kullanıcılar artık digiturkwebtv.com.tr’de hem Süper Lig’in tüm maçlarını hem İngiltere Premiere Lig karşılaşmalarını hem de Beko Basketbol Ligi’ni canlı olarak ve HD kalitesiyle izleyebilecekler. Süper Lig ve Premiere Lig maçlarının izlenebildiği tek adres olan digiturkwebtv.com.tr’nin içeriği sadece futbol ile kısıtlı değil. Yüzlerce film, onlarca dizi ve canlı TV kanalları da digiturkwebtv.comtr’de kullanıcılarla buluşacak. Üstelik diziler TV’de yayınlanmadan 2 gün önce digiturkwebtv.comtr’den izlenebilecek.

medyatava.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.